Splinter Cell, Ruse, Prince of Persia ve Hawx 2

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.10.2010 - 10:47
Ücretsiz özel içerik kodları isteyen gelsin!
Merhaba arkadaşlar. Elimizde sınırlı sayıda bulunan Ruse, Splinter Cell: Conviction, Prince of Persia: The Forgetten Sands ve Hawx 2'nin özel içerik kodlarını dağıtıyoruz. PC, PS3 ve X360 platformları için kodların bulunduğunu belirtelim. Eğer siz de bunlardan istiyorsanız, tek yapmanız gereken forumumuzdaki bu başlığa giderek, istediğiniz oyunu ve platformunu belirtmeniz. Ardından özel içerik kodu, size özel mesaj olarak 1 gün içinde gönderilecek.

Peki ne işe yarar bu kodlar? Mesela örnek verelim: Splinter Cell: Conviction için oyun çıktıktan sonra bir pompalı tüfek hazırlanmıştı ekstra olarak. İşte o tüfeği bu kodlar sayesinde oyununuza ekleyebilirsiniz veya Hawx 2 için 2 adet yeni senaryo görevini oyununuza ekleyebilirsiniz.

Splinter Cell, Ruse, Prince of Persia ve Hawx 2
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell, Ruse, Prince of Persia ve Hawx 2

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×