Splinter Cell ve Prince of Persia HD koleksiyonu?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 10:47
Herkes iddia ediyor, ama Ubisoft'tan cevap yok
Hatırlarsanız geçtiğimiz ağustos ayında Amazon Fransa, Prince of Persia ve Splinter Cell'in HD üçlemelerini bir arada listelemişti. Sonuç alındığı ise söylenemez. Şimdi ise, sırada Zavvi var. Bu site de bu iki oyunun üçlemelerini listelemiş. Splinter Cell'in 26 Kasım'da, Prens üçlemesinin de 11 Mart'ta çıkacağını öne sürmüş. Her ikisi de PS3 platformu için gösterilirken, Prince of Persia üçlemesinin tükendiği görülüyor. Bakalım bu kez ne olacak?

Splinter Cell ve Prince of Persia HD koleksiyonu?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell ve Prince of Persia HD koleksiyonu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×