Square Enix, Nier'i doğruladı

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Square Enix, Nier'i doğruladı
Square Enix, Nier'i doğruladı

Square Enix, yayımcılığını üstlendiği aksiyon RPG oyunu "Nier'in" Bahar mevsiminde piyasaya çıkartılacağını doğruladı. Oyun, bir babanın çocuğunun ölümcül hastalığına çare bulmak için çıktığı macerayı konu alacak. Square Enix, yapımın oyuncuları tatmin edebilecek düzeyde tek oyunculu ve RPG öğeleri ile harmanlandığını yaptığı açıklamada dile getirdi.

Kaynak: www.evilavatar.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix, Nier'i doğruladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×