Star Trek Beyond fragmanı erkenden karşımızda

Star Trek Beyond fragmanı erkenden karşımızda

Hürcan Köse
Hürcan Köse 14.12.2015 - 18:28
Hem de Türkçe Altyazılı!
Yeni Star Trek filmi olan Beyond'un fragmanı Almanca olarak internete sızdırılmıştı. Paramount Pictures da bunun üstüne fragmanın gerçek halini yayınladı.

Fragman Beastie Boys'un klasik şarkısı Sabotage ile başlıyor ve ilk filmde çölde ilerleyen James Tiberius Kirk'e bir geri dönüş yapıyor. Mürettebatın üyelerini ve astroidlerin arasından kaçışlarını gösteren fragmanda ayrıca birkaç yeni tür canlı, yeni üniformalar ve Spock ile Kirk arasındaki arkadaşlığı vurgulayan unutulmaz sahneleri gösteriliyor.

Fragman aslen bu Perşembe çıkacak olan Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor'dan önce verilecekti fakat oluşan sızıntılar neticesinde erkenden yayınlandı. Seride J.J. Abrams tarafından yönetilmeyecek olan ilk film Star Trek Beyond, 22 Temmuz 2016'da çıkacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 07:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
darksideguard
darksideguard 15.12.2015 18:58
star wars
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2015 21:22
Bu filmi star wars tan daha çok bekliyorum, uzayda 5 yıl demişlerdi en son, uzaktan izle etliye sütlüye karışma 4. prensip koymaları lazım aslında :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×