Star Wars Battlefront 2 Betası Ekimde Geliyor!

Star Wars Battlefront 2 Betası Ekimde Geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.07.2017 - 11:03
Güç Bizimle!
Bildiğimiz üzere Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım'da bizlerle olacak. EA'nin yaptığı açıklamaya göre oyunun multiplayer betasının ön sipariş verenler için 4 Ekim'de, diğer oyuncular için de 6 Ekim'de erişime açılacağını duyurdu. İki farklı oyun modunu bulunduracak olan betada, hayranların favorilerinden Clone Trooper'lar ve Separatist droidler arasında Naboo gezegenindeki savaş ve yeni Starfighter Assault'u oynayabileceğiz. İki modunda E3 fragmanında tanıtılmasına rağmen Stafighter Assault moduna sadece 5-10 saniyelik bir bölüm ayrılmıştı. Ön sipariş yapan oyuncular, erken erişim dışında Yoda için Epic Lightsaber Mastery Star Card, Rey ve Kylo Ren için de Star Wars: Last Jedi kostümlerine sahip olacaklar. "Ben oynamadan almam arkadaş!" diyorsanız da beta tüm oyuncular için 6 Ekim'de erişime açılacak. Tam olarak bitiş tarihi açıklanmasa da, betanın 9 Ekim'e kadar devam edeceği düşünülüyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 04:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×