Star Wars: Battlefront II adına yeni fragman yayınlandı

Star Wars: Battlefront II adına yeni fragman yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 2.10.2017 - 21:17
DICE, yakın zaman içerisinde açılacak beta süreci için kendini hazırladı.

Electronic Arts'a bağlı olan DICE, yakın zamanda piyasaya sürecekleri Star Wars: Battlefront II için beta testi sürecine girmeye hazırlanıyor. Çevrimiçi oyunlar sürecinde oyunculardan geri dönüş almayı planlayan DICE, ilk Battlefront'ta yaptıkları hataları tekrarlamamaya özen gösteriyor. 2015 senesinde piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront, kimisi için harika bir yapım sayılsa da, çoğu kişi tarafından sahip olduğu az içerik ve limitli oynanış ile herkesin kalbini kırmıştı, fakat Battlefront II'nin duyurulması ile oyuncuların istedikleri çoğu mekanik, oyun modu ve silahlar geri dönüyor. Bunların arasında çift ekranlı co-op modu ve ondan fazla oyun moduna sahip olan çevrimiçi maçlar geri dönüyor.

Bu hafta başlayacak olan açık beta süreci adına yeni fragman yayınlayan DICE, çoğu oyuncusunu çoktan heycanlandırmış görünüyor. Özellikle her içeriğin ve detayın açık beta haftasında oyunculara gösterilmesi planlanırken, Battlefront II'yi deneyenlerin çoğunun oyunu ön sipariş etmesi bekleniyor. Açık beta haftasına ait yayınlanan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: Battlefront II, 11 Kasım 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox platformları için satışa sunulacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 13:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2017 22:59
Origin den indiricez galiba bu ayın 4 ünde başlıyormuş arkadaşlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×