Star Wars Battlefront ile multiplayer savaşlar

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Star Wars Battlefront ile multiplayer savaşlar
Lucas Arts firması yeni oyunu Star Wars Battlefront'un yapımını duyurdu. Multiplayer bir aksiyon oyunu olarak hazırlanacak olan oyunda klasik Star Wars savaşlarına katılacağız. Oyun 15 çevre içinde toplam 10 gezegen üzerinde gerçekleşecek. Oyunda 4 fraksiyon içinde toplam 20 tane askerden birisini seçebileceğiz. Oyundaki fraksiyonlar Rebel Army, Imperial Army, Clone Army ve Droid Army olacak. Oyunda her askerin kendine has özellikleri olacak ve ayrıca turret'lar ile hava araçlarını da kullanabileceğiz. PC, PS2 ve Xbox için hazırlanan oyunda multiplayer olarak konsollarda 16 kişi, PC'lerde ise 32 kişi savaşabilecek. LAN üzerinde oynanan oyunlarda ise bu sayı ikiye katlanacak. Ayrıca oyunda ses ile iletişim özelliği de olacak. Ayrıca Conquest modunda da kazanan takım çeşitli bonuslardan yararlanabilecek. Oyunun yapımı Pandemic Studios tarafından gerçekleştiriliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 22:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars Battlefront ile multiplayer savaşlar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×