Star Wars: The Last Jedi için yeni bir reklam yayınlandı

Star Wars: The Last Jedi için yeni bir reklam yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.12.2017 - 11:18
The Last Jedi için kısa bir reklam yayınlandı.

Star Wars: The Last Jedi'ın vizyona girmesine sadece 13 gün kaldı. Heyecan artarken film için bir TV spotu daha yayınlandı. Bildiğiniz gibi TV spotlarda genellikle ekstra bir sahne verilmiyor. Bu videoda da yeni bir sahne bulunmuyor. Zaten filmin çıkmasına 13 gün kala yeni bir sahne göstermek saçma olur. 13 Aralık'ta ülkemizde vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi'ın dünya genelinde vizyon tarihi 15 Aralık. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: The Last Jedi TV spot 6

Star Wars: The Last Jedi hikayesi

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi, 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak.

Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 08:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2017 19:29
kırmızının kullanımı iyi durmamış bu afişlerde dragon age mi star wars mu tasarlıyorsun bir dön eski filmlere bak tasarımcı bozuntusu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 18:40
Çok reklamlı filmler genel de güzel değildir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2017 13:46
En karanlık film sanki diğerleri aydınlıktaydı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×