Starcraft 2 romanı önsiparişte!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Starcraft 2 romanı önsiparişte!
Starcraft 2 romanı önsiparişte!


Premiere Collectibles, yakında çıkacak olan Starcraft 2 romanı Heaven's Devils (Cennetin Şeytanları)ın koleksiyoner versiyonunun önsiparişe konulduğunu açıkladı.

Koleksiyoner versiyonun sadece 5000 adet üretileceği ve 32 dolar fiyatından satılacağı belirtiliyor. Her kopyanın bir numarası olacağı ve yazar William C. Dietz tarafından imzalanmış deri bir kabı bulunacağı gelen haberler arasında. Ayrıca bir de sertifikayla gelecek bu kitap.

Kitabın 6 Nisan'da normal baskısıyla birlikte piyasaya çıkması bekleniyor. Buradan önsipariş verebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 01:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2 romanı önsiparişte!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×