StarCraft 2'de iki kat deneyim puanı kazanma vakti!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 23.12.2015 - 21:59
Sadece 9 günümüz var!
Blizzard yine yaptı yapacağını ve bizleri PC'mizin başına kelepçeleyerek oturttu. 24 Aralık - 3 Ocak arasında StarCraft 2'de oynadığınız her hangi bir oyun modunda iki kat deneyim puanı kazanabileceğiz. Hem çoklu oyuncu modu hem de co-op görevlerde aktif olan bu iki kat deneyim puanı desteğinin yanında Noel ve yılbaşına özel olarak her saatte bir gerçekleşecek olan turnuvalar da mevcut olacak. Turnuvalar sabahtan başlayıp gece yarısına kadar sürebilecek ve istersek izleyici olarak da katılabileceğiz.

Tatil diyorduk, finaller, iş güç diyorduk, oldu mu bu yaptığın Blizzard?
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2015 12:55
hee herkez zaten sc2 oynuyordu.
kalkamıyoruz o yüzden
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'de iki kat deneyim puanı kazanma vakti!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×