StarCraft 2'de yeni Terran ünitesi

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 6.10.2011 - 10:43
İpucu geldi ama gerisi nerede?
StarCraft 2: Heart of the Swarm'la ilgili olarak yeni bir ekran görüntüsü ortalıklarda dolanıyor. Yeni bir Terran ünitesi, ancak tam olarak nedir bilinmiyor. Belki roket atara sahip güçlü bir birim, belki bir Mech olabilir. Ne olduğu kestirilemiyor. BlizzCon 2011'le birlikte bu durum da ortaya çıkacak. Yeni Zerg ve Protoss ünitelerini de görürüz.

StarCraft 2'de yeni Terran ünitesi
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft 2'de yeni Terran ünitesi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×