1/6

Starcraft II, dünyayı durdurdu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.07.2010 - 11:34
Özel geceye ait farklı ülkelerden resimler
Blizzard tarafından geliştirilen RTS oyunu Starcraft II, 27 Temmuz'un ilk saniyesi itibariyle tüm dünyada satışa sunuldu. Mağazalar önünde heyecanlı bekleyişlerin yaşandığı ülkelerden biri de Türkiye'ydi. Ülkemizde 3 farklı şehirde gece satışı düzenlenen oyunun alıcısı da bir hayli fazla oldu. Biz de Merlin'in Kazanı olarak gece satış organizasyonunda yer aldık ve katılımcıların duygularını öğrendik. Sadece bu kadarla kalmadık, kendi Starcraft II'mizi de alıp ofisin yolunu tuttuk.

Ülkemizden kareler:

Starcraft II, dünyayı durdurdu
Starcraft II, dünyayı durdurdu
Starcraft II, dünyayı durdurdu
Peki farklı ülkelerde tablolar nasıldı? İşte o fotoğraflar...

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×