Starcraft II'ye Collector's Edition

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 3.06.2010 - 12:31
Starcraft II'ye Collector's Edition
Starcraft II'ye Collector's Edition

Büyük versiyonu için tıklayınız


Activision Blizzard, Starcraft II'nin Collector's Edition'ını açıkladı. Starcraft hayranlarına yönelik hazırlanan bu paketin içeriği ise oldukça zengin.

İçerisinde, çizimlerin ve tasarımların bulunduğu "The Art of Starcraft II: Wings of Liberty" kitabı, Jim Raynor'ın künyesi şeklinde ve içerisinde orijinal Starcraft ve Starcraft: Brood War bulunan 2GB'lık USB bellek, oyunun yapım hikayesini içeren DVD film, Starcraft II: Wings of Liberty müzik CD'si, World of Warcraft için oyun içi pet Thor, Starcraft çizgi romanının ilk sayısı ve Battle.net ve Starcraft II için ekstralar barındıran indirilebilir içerik gibi bir çok bonusun bulunduğu paket 100$'a satılacak.

Oyunun normal versiyonu ise 60$'dan piyasada olacak.

Bugüne kadar yaptıkları en büyük Collector's Edition olduğunu belirten Blizzard CEO'su Mike Morhaime, Starcraft hayranlarına böyle bir paket sundukları için mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 03:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft II'ye Collector's Edition

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×