StarCraft: Remastered'dan ilk fragman geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 30.06.2017 - 12:55
Film olsa izlenirmiş
RTS dünyasının en ünlü simalarından ve Blizzard'ın elinden çıkan da en kaliteli oyunlardan biri olan StarCraft'ın ilk oyunu, yakında gelişmiş grafikler ve mekanikler ile Remastered olarak oyun piyasasına geri dönüyor. Özellikle Kore pazarında hala daha ilk oyun oldukça yoğun bir şekilde oynanmaya devam ederken, Blizzard'ın yine özellikle Kore'deki Starcraft hayranlarını dikkate alarak geliştirdiği ilk StarCraft'ın Remastered sürümün ilk fragman da bugün yayımlandı.

Gerçek görüntüler ile harmanlanan yeni fragman, neredeyse bir film fragmanı kadar kaliteli gözüküyor. İşte StarCraft: Remastered'ın ilk fragmanı:


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rahro Uth
Rahro Uth 1.07.2017 13:57
mobil oyunların reklamları gibi olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2017 11:02
Kimsede demiyorki sırf grafik arttırmasına 15 dolar verilirmi diye.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2017 23:39
Hayatımda böyle rezillik görmedim! REmastered diyorda ne fark var abi eskiyle arasında? Sadece modren monitör ve bilgisayarlar için çözünülük değiştirilmiş. Animasyonlar biraz elden geçmiş.

Age of Empires remasterea baaak, birde buna! Ayıptır kardeşim, ayıp!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Silmak
Silmak 30.06.2017 18:03
kore'de hayranı çok ve hali ile hedef market olması doğal da, dünya çapında yayınlanacak bir yapım için bu kadar uzakdoğulu zevkine hitap eden reklam çekmek ne kadar mantıklı tartışılır. neyse gelsin oynarız, ufak şeylere takılmamak lazım :D
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2017 22:28
Yav 2 oyun oynayıp bırakacaksın adamlar hala oynuyormuş bırak onlara hitap etsin:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
StarCraft: Remastered'dan ilk fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×