Stardew Valley'in PS4 ve Xbox One için kutulu sürümü geliyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 3.02.2017 - 12:41
Koleksiyonculara müjde
Farklı ve tatlış oyun yapısı ile kendine has, büyük bir hayran kitlesi kazanan Stardew Valley, 505 Games'e hiç beklemediği derecede büyük başarı sağlamış ve çok kısa sürede muazzam bir satış rakamına ulaşmıştı. Oyun daha sonra farklı platformlarda da boy gösterdi ancak hiçbir zaman kutulu olarak çıkmadı. Elbette dijital oyun iyidir, güzeldir. Ancak illa bir oyuna kutulu olarak da sahip olmak isteyen oyuncular olabilir.

Stardew Valley'in kutulu sürümü çok yakın bir süre sonra PlayStation 4 ve Xbox One için 'Koleksiyoncu Sürümü' adı altında kutulu olarak piyasaya sürülecek. Normal sürüme göre (şimdilik) herhangi bir farkı bulunmayacak. Tek amacı gerçekten de adında olduğu gibi koleksiyonculuk yani. Kapak tasarımı da rengarenk ve çok tatlı görünen Stardew Valley'in yeni kutulu sürümü için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 22:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uniquean
Uniquean 3.02.2017 14:05
Güzel olmuş kutulu sürümü de :) Shovel Knight ı almıştım kutulu bunu da alabilirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stardew Valley'in PS4 ve Xbox One için kutulu sürümü geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×