Steam'de 15 TL olan oyun kısa bir süreliğine bedava oldu!

Steam'de 15 TL olan oyun kısa bir süreliğine bedava oldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.05.2018 - 10:02
Humble Bundle'ın bedava oyun kampanyaları devam ediyor.

Humble Bundle hemen hemen her hafta bedava bir oyun ile karşımıza çıkıyor ve oyuncuları sevindirmeye devam ediyor. Sistemin bu haftaki konuğu ise Galactic Civilization II: Ultimate Edition oldu. An itibari ile Galactic Civilization II: Ultimate Edition kısa bir süreliğine Humble Bundle üzerinden bedava olarak dağıtılıyor.

Galactic Civilization II: Ultimate Edition bedava oldu

Humble Bundle tarafından bedava olarak verilen Galactic Civilization II: Ultimate Edition, normalde Steam üzerinden 31 TL gibi bir fiyat etiketi ile satılıyor. Fakat bedava olduğu bu hafta için Steam üzerinden de bir indirime gidilmiş ve %50'lik bir indirim oranı ile oyunun fiyatı 15.50 TL'ye düşürülmüş. tabi bu hafta almayı düşünüyorsanız Humble Bundle üzerinden bedava olarak almak çok daha mantıklı.

48 saat için bedava olan oyunun an itibari ile 34 saati kalmış durumda. Galactic Civilizations II'nin tüm ek paketlerini içerisinde barındıran Ultimate Edition sürümü, strateji öğeleri ve farklı tarzıyla da dikkat çeken bir oyun. 2011 yılında çıkan oyunu Humble Bundle sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×