Steam'de 5 dolara yüzlerce oyun sizi bekliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 10:50
1 oyun fiyatına 10 oyun satın alın
Valve'ın başarılı online satış platformu Steam, PC oyunculuğunun yükselen değeri olmaya devam ediyor. Son açıklanan verilere göre 30 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan Steam, her çeşitten, her fiyattan yüzlerce oyunu bünyesinde barındırıyor. Haberimiz de Steam'deki ucuz oyunlarla ilgili. Steam'de 5 dolar ve daha ucuza 280, 10 dolar ve daha ucuza 776 oyunun yer aldığını biliyor muydunuz? Üstelik listede gayet kaliteli oyunlar bulunuyor. Göz atmak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Steam'de 5 dolara yüzlerce oyun sizi bekliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de 5 dolara yüzlerce oyun sizi bekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×