Steam'de Cadılar Bayramı indirimi başladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 10:32
Steam yine çıldırdı. Resident Evil, Bioshock ve diğerleri...
Valve'ın online satış platformu Steam'deki indirim kampanyaları bitmek bilmiyor. Şimdi de Cadılar Bayramı sebebiyle büyük bir indirim kampanyası başlatılmış durumda. Birçok oyun %33 ile % 75 arasında indirime gitti. Resident Evil 5, Bioshock, Plants vs. Zombies Game of The Year, Dead Space ve diğer oyunları, çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca THQ'nun FPS oyunu  Frontlines:Fuel of War da 3 dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayın, bu fırsatı kaçırmayın.

Steam'de Cadılar Bayramı indirimi başladı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam'de Cadılar Bayramı indirimi başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×