SteelSeries'in Cyberpunk 2077 temalı kulaklıkları tanıtıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.04.2020 - 14:20
SteelSeries firması merakla beklenen Cyberpunk 2077'nin resmi ses ortağı olarak iki yeni kulaklık ve üç yeni Arctis Pro aksesuar kitini tanıttı.

Çevre birimleri konusunda iddialı firmalardan biri olan Steelseries, Cyberpunk 2077 temalı modellerini tanıttı. Firmadan yapılan açıklamaya göre SteelSeries, CD Projekt Red ile yapılan bir anlaşma ile Cyberpunk 2077'nin resmi ses ortağı oldu. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde de Cyberpunk 2077 Xbox One X Limited Edition Bundle konsolu duyurulmuştu. Kulaklık modelleri ve konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

SteelSeries'in Cyberpunk 2077 temalı kulaklığı tanıtıldı

SteelSeries, Cyberpunk 2077 dünyasından ilham alan yeni Cyberpunk 2077 kulaklık koleksiyonunu görücüye çıkardı. Cyberpunk 2077'nin resmi ses ortağı olan SteelSeries, CD PROJEKT RED ile iş birliği içinde yeni bir kulaklık koleksiyonu tasarladı. Koleksiyon, Xbox Johnny Silverhand Edition için Arctis 1 Wireless, Arctis 1 Wireless Netrunner Sürümü ve Night City esinlenen üç yeni Arctis Pro aksesuar paketi olan Arasaka, Militech ve Kang Tao’yu içeriyor.

SteelSeries'in Cyberpunk 2077 temalı kulaklıkları tanıtıldı

Xbox Johnny Silverhand Edition’a Özel Arctis 1 Wireless

Xbox Johnny Silverhand Edition için tasarlanan Arctis 1 Wireless kulaklık, Cyberpunk 2077'nin resmi kulaklığı olacak. Night City şehrinin en meşhur asi çocuğu ve onun sanal savaşından esinlenen Arctis 1 Wireless Johnny Silverhand Edition, Cyberpunk 2077'nin sürükleyici ses deneyimini ve modern dünyasını deneyimlemek için oyuncuların beğenisine sunuyor. Johnny Silverhand Edition, Xbox için Arctis 1 Wireless yeni ürününün lisanslı versiyonu olarak oyuncularla buluşacak.

Xbox için tasarlanan Arctis 1 Wireless, diğer platformlar için olan Arctis 1 Wireless ile aynı USB-C bağlantısına sahip 4'ü 1 arada özellikli kablosuz kulaklık özelliği ile dikkat çekiyor. Ancak yeni donanım kilidinde, kullanıcıların Xbox One ve diğer USB özellikli platformlar arasında geçiş yapmalarına imkan veren bir anahtar bulunuyor. Xbox, PC, Switch ve Android platformların ultra düşük gecikmeli bağlantı için SteelSeries'in kanıtlanmış kayıpsız 2.4GHz kablosuz teknolojisi ile de kullanılabiliyor. Ayrıca, eleştirmenler tarafından beğenilen Arctis 9X ile aynı yüksek performanslı hoparlör sürücülerine sahip ve her ayrıntıyı ortaya çıkaran Arctis’in onaylanmış ses kalitesini oyunculara sunuluyor.

Xbox Johnny Silverhand Edition için Arctis 1 Wireless, Türkiye’de 900 TL ile 1000 TL fiyat aralığında satışa sunulacak. Xbox için Arctis 1 Wireless'ın lisanssız sürümünün ise bu baharda piyasaya sürülmesi planlanıyor. 

SteelSeries'in Cyberpunk 2077 temalı kulaklıkları tanıtıldı

Arctis 1 Wireless Netrunner Edition

Arctis 1 Wireless Netrunner Edition, gerçek dünyada yer alan Net kaplama oyun içi özelliğinden esinleniyor. Arctis 1 Wireless gibi, PS4, PC, Nintendo Switch ve Android platformlarında ultra düşük gecikme süresi bağlantısı için kayıpsız 2.4GHz kablosuz bağlantı sağlayan bir USB-C kilidi özelliği ile ön plana çıkıyor. Ayrıca, Xbox denetleyicilerine veya 3,5 mm bağlantısına sahip başka bir cihaza kolayca takmak için 3,5 mm kablo eklenmesi ile ek esneklik sağlıyor. Bu ürün de 900 TL ile 1000 TL fiyat aralığında oyunculara sunulacak.

Arasaka, Militech ve Kang Tao Arctis Pro Aksesuar Paketi

SteelSeries, iki yeni kulaklık setine ek olarak, Arctis Pro kulaklıkları için üç büyük Cyberpunk 2077 aksesuar paketi olan Arasaka, Militech ve Kang Tao’yu da pazara sunuyor.  Paketler, Cyberpunk 2077 kafa bandı ve iki yeni manyetik kulak plakasını içeriyor. Bu aksesuarlar ise Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC ve Arctis Pro Wireless ile uyumlu olacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 18:35
bu oyun patlarsa fena olur hahaha
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2020 20:44
E bokunu cikardilar artik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
SteelSeries'in Cyberpunk 2077 temalı kulaklıkları tanıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×