Steep'in yeni içerikleri ile Olimpiyatlara gidiyoruz

Steep'in yeni içerikleri ile Olimpiyatlara gidiyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.11.2017 - 14:47
Road to the Olympics açık beta tarihi de verildi

Ubisoft'un çoklu oyuncu desteği ile çıkan ve oyuncuları ekstrem spor dünyasına davet eden oyunu Steep için yeni bir içerik güncellemesi daha geliyor. Road to the Olympics ek paketi ile birlikte adından da anlaşılabileceği gibi Kış Olimpiyatları'na gideceğiz. Konu ile ilgili yapılan açıklama ve beta bilgileri şu şekilde;

Açık beta 28 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında

Açık Beta, Playstation 4 bilgisayar eğlence sistemi (PlayStation®4 Pro’daki gelişmiş özellikler dahil), Xbox One (Xbox One X’deki gelişmiş özellikler dahil), Uplay PC ve Steam’de tüm oyuncular için oynanabilir olacak.

Açık Beta, Steep™ Road to the Olympics’ten 5 zorlu görev ve Japonya haritasının belirli bir bölgesinde ücretsiz gezinme şansı verecek. Oyuncular, Güney Kore haritasındaki Downhill ve Big Air adlı iki olimpiyat etkinliğinde yarışabilecekler ve Japonya haritasında iki snowboard ve bir wingsuit yarışına girebilecekler. Oyuncular ayrıca benzersiz Japonya haritasının bir bölümünü de keşfedebilecekler.

Açık Betanın bitişinde sıralamada en üstte yer alan oyuncu, Güney Kore’de gerçekleşecek Kış Olimpiyat Oyunları PyeongChang 2018 için bilet kazanma şansı yakalayacak. Detaylar yakında bildirilecek. 

Kış Olimpiyat Oyunları PyeongChang 2018'in resmi oyunu olan Steep™ Road to the Olympics, kayak, snowboard, wingsuit ve yamaç paraşütü gibi dalları içeren açık dünya aksiyon spor oyunu Steep’in bir genişlemesidir. Ubisoft Annecy'nin liderliğinde geliştirilen Steep Road to the Olympics’de oyuncular, Kış Olimpiyat oyunlarına katılmak ve 3 serbest stilde (Big Air, Half Pipe ve Slopestyle)altın madalya kazanan ilk atlet olmak için çalışan genç bir atletin hikayesine tanık olacaklar. Yarışma, Kış Olimpiyat Oyunları'nın gelecek Şubat 2018'de düzenleneceği Güney Kore dağlarında gerçekleşiyor. Oyuncular aynı zamanda eşsiz ve olağanüstü manzaralarıyla Japonya dağlarını keşfedebilecekler. Steep™ Road to the Olympics, 5 Aralık 2017'de PlayStation®4 bilgisayar eğlence sistemi Xbox One ve Windows PC'de satışa sunulacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 00:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 27.12.2017 20:47
Oyunun tarzı türü biraz daha farklı olsaydı çok popüler ve daha iyi bir oyun olabilirdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×