Strategic Command 2: Blitzkrieg

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Strategic Command 2: Blitzkrieg
Battlefront, yeni bir strateji oyunu olan Strategic Command 2: Blitzkrieg'i duyurdu. Hubert Cater tarafından geliştirilen oyunda, 28 ülkenin güçlerine ve birimlerine hükmedebileceğiz. Diplomasi oyunda büyük bir önem taşıyacak ve oyundaki olaylar, oluşturduğumuz diplomatik ilişkilere göre şekillenecekler. Multiplayer olarak da oynanabilecek olan oyun, 6 kişiye kadar online oyunları destekleyecek. Harita ve birim editörü de oyun ile birlikte gelecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Strategic Command 2: Blitzkrieg

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×