Strateji oyunu Victory At Sea Pacific bu yıl içerisinde geliyor

Strateji oyunu Victory At Sea Pacific bu yıl içerisinde geliyor

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 8.06.2018 - 15:30
Deniz savaşı sevenlere güzel bir haberimiz var.

Evil Twin Artworks tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan gerçek zamanlı deniz savaşı strateji oyunu Victory At Sea’nın devamı niteliğindeki Victory At Sea Pacific bu yıl içerisinde geliyor.

Victory At Sea Pacific 2018 yılı içerisinde gelecek

Evil Twin Artworks tarafından geliştirilen ve yayınlanan, ilk olarak 2014 yılında gördüğümüz ve deniz savaşlarını konu alan gerçek zamanlı strateji oyunu Victory At Sea’nın devamı niteliğinde olan Victory At Sea Pacific 2018 yılı içerisinde oyun severler ile buluşacak. Oyunun PC için tam çıkış tarihi henüz belli olmasa da oyun ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlandı.

Açık dünya gerçek zamanlı strateji oyunu olan Victory At Sea Pacific, oyuncuları İkinci Dünya Savaşı’nın Pasifik Okyanusu’nda gerçekleşen deniz savaşının kalbine götürüyor.  Oyunda yer alan düşman pozisyonlarını gizli bir şekilde gözden geçirebilecek, deniz ve hava yoluyla belirlenen hedeflere karşı büyük ölçekli amfibi saldırıları düzenleyebileceksiniz. Ayrıca bölgede yer alan bireysel gemi ve uçakları komuta ederek kaderlerini belirleyeceksiniz.

Victory At Sea Pacific için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 20:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×