Street Fighter x Tekken'de hangi karakterler var

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 7.12.2010 - 16:02
Sizin favorileriniz listede mi?
En son Super Street Fighter IV ile çok iyi iş çıkaran Capcom ve Yoshinori Ono, şu an Street Fighter x Tekken için çalışıyor. Hangi karakterlerin oyunda yer alacağı konusu oyuncuların en çok merak ettiği nokta.

Street Fighter x Tekken'de hangi karakterler var


Nicagamerz sitesinin bir kaynağı, Capcom tarafından oyunda yer alması planlanan karakterleri yayınladı. Capcom tarafından henüz resmi bir onayın olmadığını belirtelim. Street Fighter x Tekken, Xbox 360 ve Playstation 3 için 2012 yılında çıkması planlanıyor.

Street Fighter:
Tekken:
Ryu
Kazuya Mishima
Ken
Jin Kazama
Chun-Li
Nina Williams
Dan Hibiki
Paul Phoenix
M. Bison
Christie Monteiro
Vega
Jun Kazama
Cammy
Heihachi Mishima
Dhalsim
King
Zangief
Kuma
Sakura
Forrest Law
Akuma
Hwoarang
                                                          

YoshimitsuYorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Street Fighter x Tekken'de hangi karakterler var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×