Stronghold Crusader 2 için yapımcılar soruları yanıtladı

Stronghold Crusader 2 için yapımcılar soruları yanıtladı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 16.06.2013 - 14:54
Bilinmedik bir şey kalmasın
Firefly Stüdyoları soru cevap video serisinin ilk videosunu yayınlayarak hayranların Stronghold Crusader 2 ile ilgili kafalarını kurcalayan en önemli konulara açıklık getirdi.

E3 sona gelse de Firefly Stüdyoları şova devam ederek oyunla ilgili hayranlarına biraz daha fazla detay veriyor. Firefly, kemik Stronghold oyuncularına ulaşarak forumlar, Twitter ve Facebook üzerinden en çok sorulan soruları özenle seçti. Yaklaşık 40 civarında soru toplandı ve resmi Stronghold Crusader 2 internet sitesinde yayınlanan bu ilk videoda ilk 10 soruya cevap verildi.

4 videodan oluşan serinin ilki olan bu yeni videoda oyunla ilgili sorulara kapsamlı cevaplar verildi. En yaygın sorulardan özel detaylara, Firefly oyunu kendi yayınlamasının avantajını kullanarak hayran topluluğuna kapsamlı cevaplar verebiliyor ve ekibimiz her zaman uğraştığı üzere böylece geliştiricilerle basın arasında saydam bir ilişki kurabiliyor.


Firefly Stüdyolarında Pazarlama Sorumlusu Nick Tannahill şunları söyledi: “Hayranlarımıza geri bildirimlerinden dolayı gerçekten müteşekkiriz. Oyuncular oyunlarımızı biliyor, biz her zaman onları dinlemeye ve görebildiğimiz yorumlarına karşılık vermeye çalıştık, dolayısıyla bürokrasiyle uğraşmadan en merak edilen hayran sorularına cevap verebilmek güzel bir his”.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 07:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×