Stronghold Crusader 2'in şiir gibi atlıları

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.12.2013 - 17:51
Yeni hızlı resim ve birim yetenekleri ortaya çıktı
Uzun süredir beklenen kale simülasyonu serisinin devam oyunu olan Stronghold Crusader 2 için, Arap Atlı Okçu hızlı resim videosuyla geri döndü:


Stronghold Crusader’ın en güçlü ünitelerinden biri olan çevik Atlı Okçu, Crusader 2 ile geri dönüyor. Yanlara, geriye ya da herhangi bir açıya dönerek doğru ok atabilme yeteneğine bakarak, bu birimin 2002’de yayınlanan klasik oyunda neden hayranlarımızın favorisi olduğunu anlamak zor değil. Bunu bir de yüksek hızı ile birleştirince, Arap Atlı Okçusu savaşta önemli bir avantaj kazanıyor.

Birim türlerinin yarıdan fazlasının birer birim saldırısı, duruşu ve yeteneği bulunuyor. Atlı Okçu’nun özel yeteneği de Stronghold Crusader 2 yayınlanırken sunulacaklardan biri olacak. Örneğin zorlu Sasani Şövalyeleri saldırı yeteneğiyle arayı kapatarak Atlı Okçu’nun hızına karşı gelebiliyor. Fakat bu şövalye de kazarak savunma pozisyonuna geçen ve saldıran rakip birliklere fazladan zarar verebilen Mızraklı Asker tarafından ortadan kaldırılabiliyor. Farklı uzmanlık alanları olan birimlerin birbirleriyle bu şekilde karşılıklı etkileşimleri, Crusader 2’ oynanışının temeli olacak. Bu durum Crusader 2’yi önceki oyundan ayırsa da bunu Crusader’ın tarzından ödün vermeden yapacak.

2014 baharında yayınlanması planlanan Stronghold Crusader 2, dijital olarak Firefly Stüdyoları tarafından yayınlanacak. Ayrıca yayınlanmasından önceki aylarda bir beta da planlanıyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 23:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stronghold Crusader 2'in şiir gibi atlıları

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×