Sucker Punch Ghost Of Tsushima'nın E3 2018 sunumuna hazır

Sucker Punch Ghost Of Tsushima'nın E3 2018 sunumuna hazır

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 24.05.2018 - 10:13
Katanalar bilendi

Sucker Punch'ın geliştiriciliğini üstlendiği samuray temalı oyun, Ghost Of Tsushima'nın E3 2018'te gösterileceği, oyunun yapımında çalışan Billy Harper'ın paylaştığı bir tweet ile doğrulanmış oldu.

Sucker Punch Ghost Of Tsushima'nın E3 2018 sunumu ilgi çekici olacak

Sucker Punch Ghost Of Tsushima'nın E3 2018 sunumuna hazır

Geçtiğimiz sene duyurusu yapılan Ghost Of Tsushima, samuray temasıyla oldukça ilgi çekici görünüyordu. Yayınlanan sinematik tanıtım videosu pek çok oyuncunun beğenisini toplamış, Ghost Of Tsushima, merakla beklenen oyunlar arasına girmişti. Infamous serisinden tanıdığımız yapımcı firma Sucker Punch'ın yeni oyunu Ghost Of Tsushima'nın, nasıl bir oyun olacağına dair elimizde henüz çok fazla bir bilgi yok. E3 2018'de Ghost Of Tsushima'ya dair yeni bilgilerin biliniyordu. Geçtiğimiz gün itibari ile yapımcı firma Sucker Punch'ta çalışan animasyon yönetmeni Billy Harper'ın attığı bir tweet, ve paylaştığı fotoğraf, Sucker Punch'ın E3 2018 sunumunun oldukça ilginç olacağı yönünde bir izlenim oluşmasını sağladı. Billy Harper paylaştığı tweet'te çok yakında, yazısıyla birlikte bir platformun üzerine saplanmış olan samuray kılıcı katana görseli paylaştı. Bu ilgi çekici görsel, Sucker Punch'ın E3 2018'de tanıtacağı Ghost Of Tsushima'nın daha fazla merak uyandırmasına neden oldu.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 11:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×