Sucker Punch'ın iptal edilen Prophecy oyunundan video sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.07.2020 - 10:13
Ghost of Tsushima ile gündemde olan Sucker Punch firmasının iptal edilen projesinden yaklaşık 12 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu sızdırıldı

Sucker Punch firmasının Prophecy kod adı ile bilinen ve iptal edilen bir oyunu ortaya çıktı. Şu sıralar geçtiğimiz hafta çıkardıkları Ghost of Tsushima oyunu ile gündemde olan firmanın iptal edilen bu projesi için neredeyse 12 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu sızdırıldı.

Sucker Punch'ın iptal edilen oyunu Prophecy ortaya çıktı

Oyunun videosuna baktığımızda aslında ana dinamiklerinin neredeyse tamamlandığını görüyoruz. Tabi ki bazı hatalar ve problemler göze çarpıyor ama genel itibari ile oynanabilen bir demo kısmına kadar bu proje ilerletilmiş. Videoya baktığımızda 18 ya da 19. yüzyıla benzer bir dönemde, hayali bir dünyada geçtiğini söyleyebiliriz. Genel hatları ile biraz da olsa Assassin's Creed serisini andırıyor ama ona göre biraz daha sinematik bir sunum tercih edilmiş.

Videoda aranan bir karakter kontrol ediliyor. Abel Taboura isimli bu karakterin hırsız benzeri bir görünümü olsa da yakın dövüş yeteneklerinin de olduğunu görüyoruz. Bir arayışta olan karakterimiz buna rağmen tüm şehir boyunca kaçmak ya da gizlenmek zorunda gizi gözüküyor. Tırmanma, gizlenme gibi dinamiklere sahip olan oyunun dövüş kısımlarında Ghost of Tsushima'dakine benzer animasyonlar ya da hareketler görmek de mümkün. 

Özellikle çatı kısımlarında karakterimiz damdan dama atlarken gelen ok saldırılarından sakınması ve ona göre ilerlemesi Sucker Punch'ın diğer oyunlarını da andırıyor diyebiliriz. ortaya çıkan bu projenin nasıl sızdırıldığı ise henüz bilinmiyor. Diğer taraftan projenin ne zaman yapılmaya başladığı ve hangi nedenlerden dolayı iptal edildiği de muamma. Bu konuda belki ilerleyen günlerde Sucker Punch firmasından bir açıklama görebiliriz. Sızdırılan bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 16:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2020 19:46
Karakter kaplamaları üstünde biraz daha durulsa klişeler aşılsa fena durmuyor aslında yazık olmuş..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2020 18:48
karakterler ortama göre biraz büyük gözüküyo sanki bu tarz bi karakterle gizlilik olmaz gibi lakin belki oyun yapılsa düzeltebilirlermiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2020 18:16
You can also watch the video here https://www.joyfreak.com/threads/sucker-punch-prophecy-gameplay-footage-leaked.8544/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2020 11:41
oyun baya iyi duruyo kötü olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2020 10:26
klişe sahneler, iyikide iptal edilmiş çöp.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sucker Punch'ın iptal edilen Prophecy oyunundan video sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×