Super Mario 64'ün bilinmeyen animasyonları bulundu

Super Mario 64'ün bilinmeyen animasyonları bulundu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 7.08.2017 - 14:55
Kim canım Mario'yu ağlatmak ister ki?
Super Mario 64, halen oyuncular tarafından sıkça konuşulan  ve aktif bir kitleye sahip olan bir Nintendo 64 klasiği. Bazı speedrunnerlar tarafından halen oynanan efsanevi yapımın son olarak tüm animasyonları ile beraber oyunda kullanılmamış animasyonları ortaya çıktı.


Youtube kullanıcısı pannenkoek2012, hayatını ve Youtube kariyerini neredeyse Super Mario 64'e adamış birisi. Özellikle speedrun taktikleri ile beraber işin programlama kısmına da inen kullanıcı, son olarak Mario'nun tüm animasyonlarını boş bir alanda topluluğuna gösterdi. 209 tane kendine ait animasyon bulunan Mario'nun bazıları hiç oyunda kullanılmamış. Kırmızı ile belirtilen kullanılmayan animasyonların arasında Mario'nun ağlaması dikkat çekiyor, fakat Mario'nun neden ağladığı ise merak konusu.

pannenkoek2012, daha önce sadece "yarım basma şekilde" A tuşuna basılı olarak oyunu bitirmiş ve Mario 64'te paralel evrenler olduğunu da göstermişti. Kolay gibi gözükse de, bazı spreedrunları yaklaşık 13 veya 14 saat kadar sürebiliyor. 1997'de çıkmış bir kartuş oyunundan bu derecede karmakarışık olayların bulunması ise internette fenomen haline gelmiş ve çokça konuşulmuştu.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 09:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.08.2017 22:43
pole animasyonları efsane
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×