Super Mario’dan 25. yıla özel iki yeni paket

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 12.10.2010 - 12:05
Super Mario Bros, 25. yılını eğlence dolu sürprizlerle geçirmeye devam ediyor.
Super Mario Bros, 25. yılını eğlence dolu sürprizlerle geçirmeye devam ediyor. Bu dolu dolu geçen 25 seneyi kutlamak için Nintendo iki ayrı versiyondaki sınırlı sayıda üretilecek kırmızı paketi Mario severlere sunuyor.

Bundan çeyrek asır yıl önce Nintendo oyun tasarımcısı Shigeru Miyamoto ve ekibinin hayat verdiği Super Mario, Nintendo Entertainment System (NES) ev konsoluna çıkan ilk büyük macerası Super Mario Bros. ile eğlence dünyasının en çok tanınan karakteri halini aldı. Super Mario Bros serileri 240 milyon adetlik dünya toplam satışı ile tüm zamanların en iyi satan video oyun serisi olmayı başardı.

Super Mario, şimdi de yeni paketleriyle geliyor. “New Super Mario Bros Nintendo DSi XL” özel versiyon paketi 22 Ekim 2010’dan itibaren raflardaki yerini alacak. Bu paket üzerinde Super Mario karakter ikonları ile süslü şekilde üretilmiş kırmızı Nintendo DSi XL ve New Super Mario Bros DS oyunu ile satışa çıkacak.

Super Mario’dan 25. yıla özel iki yeni paket
Ardından 29 Ekim 2010’dan itibaren New Super Mario Bros Wii paketi, kırmızı renkte Wii, kırmızı Wii Remote Plus, kırmızı Nunchuk ve 3 oyun ile beraber satışa çıkacak. Pakette New Super Mario Bros Wii ve Wii Sports oyunlarının yanı sıra Mario’nun ilk kez göründüğü orijinal ilk Donkey Kong oyunu Wii’de yüklü olarak bulunuyor.

New Super Mario Bros. Wii’de ilk defa aksiyon dolu klasik Mario macerasını oyuncular 4 kişiye kadar beraber yaşayabilecek. Oyuncular, New Super Mario Bros DS oyununda, Mario ile 8 farklı dünyada 80 zorlu bölümü birlikte geçebilecek ve Prenses Peach’i kötücül Bowser’ın elinden kurtarmak için mücadele edecekler.

Super Mario’dan 25. yıla özel iki yeni paket
Mario’nun 25. yıldönümü kutlamaları 22 Ekim’de New Super Mario Bros Nintendo DSi XL Özel Versiyon Paketi ve 29 Ekim’de New Super Mario Bros Wii Paketi ile başlıyor. Özel versiyon paketlerini kaçırmayın!

- Basın Bülteni
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Mario’dan 25. yıla özel iki yeni paket

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×