Super Mario'nun büyük bütçeli filmi geliyor

Super Mario'nun büyük bütçeli filmi geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.11.2017 - 08:59
Oyun dünyasının ikonik karakteri tekrar beyazperde yolunda

Super Mario'nun yıllar sonra yeni bir filminin daha geleceği açıklandı. Oyun dünyasının en bilinen ve eskimeyen karakterlerinden biri olan Mario, son olarak Super Mario Odyssey ile karşımıza çıkmış ve bizi bir kez daha kendine bağlamayı başarmıştı.

Super Mario'nun yeni filmi geliyor

The Wall Street Journal'ın haberine göre Universal Pictures yeni mario filmi için kolları sıvamış durumda. Bu yeni film için daha önce Despicable Me, The Secret Life of Pets ve Sing gibi filmleri ile hatırladığımız Illımunation Entertainment ile anlaşan Universal Pictures'in Nintendo ile de gerekli anlaşmayı sağladığı rapor edilmiş durumda. 

Tüm bu detaylar ve devam eden görüşmeler haricinde film ile ilgili başka bir detay ise şimdilik bulunmuyor. Tabi filmlere baktığımızda işin animasyonları ile bilinen bir firmaya verilmesi yeni Mario filminin de animasyon olabileceği ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Oyun tarihinin 330 milyon ile en çok oyun sattıran karakteri olan Mario'nun daha önce de bir filmi ile karşılaşmıştık. 1993 yılında çekilen ve Bob Hoskins'in Mario karakterine hayat verdiği bu film beklentileri karşılayamamış ve büyük bir hayal kırıklığı olmuştu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.11.2017 13:36
luigiyi sasha baron cohen oynarsa tadından yenmez, mario içinde kuru fasulyeci dayı favorim :D.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.11.2017 12:06
Büyük bütçeli değil yüksek bütçeli denir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×