Super Meat Boy en zoru

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 23.12.2010 - 13:06
Bu oyunu bitirmek bilek ister
Team Meat’in kanlı canlı platform oyunu Super Meat Boy MTV Multiplayer’da en zor Indie (bağımsız) platform oyunu seçildi. Zorluğuyla ünlü platform oyunu N+ 'dan bile zor olduğu belirtilen popüler oyun, Xbox’ta kalabalık bir fan kitlesine sahip. Xbox Live’daki istatistikler doğrultusunda zorluğu kanıtlanan Super Meat Boy’un 112.274 oyuncusundan sadece 1.163’ü oyunu bitirebilmiş. N+’a kayıtlı olan 404.014 oyuncunun 8.901’i oyunu bitirebilmişti. Yüzdelere vurulduğunda N+ oyuncularının %2.2’si oyunu bitirebilmişken Super Meat Boy oyuncularının %1.04’ü bu başarıyı yaşayabilmiş.

Super Meat Boy en zoru
Oyun ne kadar zor olsa da oyun severlere keyifli dakikalar yaşatmayı başarmış görünüyor. 112.274 kayıtlı kullanıcı sayısı bir indie platform için hiç de küçümsenecek bir rakam değil.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Meat Boy en zoru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×