Super Meat Boy en zoru

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 23.12.2010 - 13:06
Bu oyunu bitirmek bilek ister
Team Meat’in kanlı canlı platform oyunu Super Meat Boy MTV Multiplayer’da en zor Indie (bağımsız) platform oyunu seçildi. Zorluğuyla ünlü platform oyunu N+ 'dan bile zor olduğu belirtilen popüler oyun, Xbox’ta kalabalık bir fan kitlesine sahip. Xbox Live’daki istatistikler doğrultusunda zorluğu kanıtlanan Super Meat Boy’un 112.274 oyuncusundan sadece 1.163’ü oyunu bitirebilmiş. N+’a kayıtlı olan 404.014 oyuncunun 8.901’i oyunu bitirebilmişti. Yüzdelere vurulduğunda N+ oyuncularının %2.2’si oyunu bitirebilmişken Super Meat Boy oyuncularının %1.04’ü bu başarıyı yaşayabilmiş.

Super Meat Boy en zoru
Oyun ne kadar zor olsa da oyun severlere keyifli dakikalar yaşatmayı başarmış görünüyor. 112.274 kayıtlı kullanıcı sayısı bir indie platform için hiç de küçümsenecek bir rakam değil.
Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 03:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Meat Boy en zoru

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×