Super Scribblenauts yapımcısına Source motoru

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 17:10
Valve'ın efsane grafik motoru, yeni oyunlarla yaşıyor
Nintendo DS için çıkan ve çok beğenilen Scribblenauts oyununun yapımcısı 5th Cell Games, şu an serinin yeni üyesi Super Scribblenauts üzerinde çalışıyor. On binlerce kelimeyi kullanarak kendimize has oynanış deneyimleri yaşayabileceğimiz bu yapım, 12 Ekim'de Nintendo DS için raflarda olacak, ama tek proje bu değil.

Super Scribblenauts yapımcısına Source motoru
Stüdyonun kreatif direktörü ve Ceo'su Jeremiah Slaczka'nın bildirdiğine göre, Valve'ın ünlü grafik motoru Source'un lisansı alınmış ve bir sonraki projede bu motor kullanılacakmış. Teknik gücü açısından bu motorun Nintendo DS'de çalışması zor gibi, bu da akıllara farklı platformları getiriyor. Belki de sırada Nintendo 3DS vardır?

Bu arada yeni geliştirilen Super Scribblenauts'un videosunu da sizlerle paylaşalım. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Super Scribblenauts yapımcısına Source motoru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×