Suriyeli direnişçiler konsol parçalarından tank yaptı

Suriyeli direnişçiler konsol parçalarından tank yaptı

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 10.12.2012 - 11:49
İcatlar ihtiyaçtan doğar
Gün geçmiyor ki oyunlar ilginç alanlarda karşımıza çıkmasın, bugünkü konumuz Suriye'de yaşanan iç savaş. Direnişçiler dış ülkelerden desteğini kaybetmiş olacak ki, artık kendi işlerini kendileri görüyorlar belli ki. Tanklarını bile kendileri yapıyorlar artık.

Russian Today'in bildirdiği habere göre, Sham II adı verilen bu el yapımı tank eski bir araba kasasının üzerine oturtulmuş bilimum teknolojik cihazın birleşimiyle meydana geliyor. Aracın pencereleri olmadığı için, aracın pilotu dışarıyı görebilmek için dışarıda yer alan kameraları ve önündeki LCD ekranları kullanıyor.

Bizi ilgilendiren kısım ise, Sham II'nin üzerinde yer alan makinalı silahın hedef alma sisteminin bir oyun kontrolörü ile sağlanıyor olması. Dualshock 3 mü, Xbox kontrolörü mü yoksa Kontorland mi olduğunu bilmiyoruz ama bizim oyumuz Xbox kontrolörü kullanmaları yönünde, FPS'lerde daha başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 00:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×