SW: The Last Jedi için kısa bir video yayınlandı

SW: The Last Jedi için kısa bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.11.2017 - 09:38
Ne olacak bu Rey'in sonu?

Star Wars: The Last Jedi'ın vizyona girmesine sayılı günler kala, film için yapılan reklam kampanyaları devam etmekte. "Tempt" isimli yeni videoda, Luke Skywalker'ın Rey'e eğitim verdiği sırada olanları görmekteyiz. Jedi'ların, özellikle yeni Jedi'ların öğrenmesi gereken ilk şey Force'un kendisidir. Bu yüzden de gücün karanlık tarafına dikkat etmek gerek, "Değil mi Rey?". Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Star Wars: The Last Jedi Rey karanlık tarafa mı geçecek?

Star Wars: The Last Jedi hikayesi

The Force Awakens filmine göre çok daha karanlık bir Star Wars filmi olan The Last Jedi, Finn karakterini canlandıran John Boyega'ya göre şimdiye kadarki en karanlık Star Wars yapımı olacak. Başarılı yönetmen Rian Johnson'ın yazıp yönettiği ve 15 Aralık 2017'de gösterime girmesi planlanan Star Wars: The Last Jedi, 9 bölümden oluşacak olan film serisinin sekizinci bölümü olacak. Filmin yapımcılığını Lucasfilm üstlenirken dünya çapında dağıtımını ise Walt Disney Studios Motion Pictures yapacak. Filmin kadrosunda Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Andy Serkis, Benicio del Toro, Laura Dern ve Kelly Marie Tran yer almaktadır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 19:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2017 17:26
Bunda da mikro ödeme falan var mı acep? :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.11.2017 16:07
Fragmanlar da çok fazla spoiler verdiler Rey ve Kylo yer değiştirecek işte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×