Switch benzeri el konsolu CES fuarında büyük ilgi gördü

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.01.2020 - 17:02
Switch'in tahtına aday

Bu yılki Tüketici Elektroniği Fuarı 2020 (CES) ilginç ürünlere ev sahipliği yaptı. Alienware'in,yeni bir taşınabilir el konsolu görücüye çıktı . Konsept UFO, Nintendo Switch ile PC platformunu buluşturuyor. Masaüstü oyuncu ekipmanları üreten şirket bu yıl CES fuarında dikkat çeken el konsolu tasarımıyla adeta el konsolu piyasasında ben de varım dedi.

Switch benzeri el konsolu CES fuarında büyük ilgi gördü

Switch benzeri el konsolu CES fuarında büyük ilgi gördü

Nintendo Switch'te olduğu gibi Concept UFO da mini ekran ve iki adet analog kontrolcü yer alıyor. Ayrıca konsolun kendi kontrolcüsü de bulunuyor. Bu kontrolcüyü de el konsoluna bağlayarak kullanabiliyorsunuz.  Concept UFO elde taşınabilir modda, masa üstü modunda ve “yerleştirilmiş” modda oynanabiliyor. UFO'da Windows 10 işletim sistemi yer alıyor. Yani el konsolunda PC oyunları da oynanabiliyor. Oldukça dikkat bir görünüme sahip olan konsolun Nintendo Switch'e olan benzerliği gözden kaçacak gibi değil. 

Laptop Mag ve Tom's Guide raporlarına göre, CES 2020'de sergilenen Konsept UFO, Mortal Kombat 11, Roket Ligi ve Dünya Savaşı Z gibi oyunları da çalıştırabiliyor. 

Kaynak: Play4UK

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Switch benzeri el konsolu CES fuarında büyük ilgi gördü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×