Sword Coast Adventures'a hazır mısınız?

Can Arabacı
Can Arabacı 19.12.2013 - 11:11
Neverwinter, yoldaşlarınızı yeni bir maceraya hazırlıyor!
Bugünden itibaren siz günlük işlerinizi hallederken boşta kalan yoldaşlarınızın sıkılmasına gerek kalmayacak. Çünkü Perfect World, Neverwinter'ın web uygulamasına yepyeni bir mini oyun ekliyor: Sword Coast Adventures! Bugün gelecek olan yamayla birlikte Gateway'e eklenecek olan bu mini oyunda Kılıç Sahili haritasının üzerindeki çeşitli bölgeleri araştırmaları ve ganimet toplamaları için boştaki yoldaşlarınızı görevlendirebileceksiniz.Önünüzdeki tehlikelere göğüs gerebilecek uygun bir grup oluşturduktan sonra, 4 kişiden oluşan bu grubunuzla birlikte ekstra ödül, malzemeler ve tecrübe puanı kazanmaya hazırsınız demektir!

Bakalım Sword Coast Adventures gerçekten de iddia edildiği gibi eğlenceli bir yan uğraş mı olacak, yoksa bir kenara atılıp unutulacak mı? Eh, öğrenmemize çok da bir vakit kalmadı aslında...

Sword Coast Adventures'a hazır mısınız?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 08:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sword Coast Adventures'a hazır mısınız?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×