Syphon Filter için marka tescili yapıldı

Syphon Filter için marka tescili yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.11.2017 - 09:35
Efsane geri mi dönüyor?

PlayStation platformunun efsane oyunlarından bir tanesi olan Syphon Filter adına yeni haberler geliyor. Vakti zamanında Meal Gear serisi ile yarışan Syphon Filter, eski oyuncuların unutamadığı aksiyon oyunları arasında yer almış durumda. Şimdi ise Sony Interactive Entertainment'ın, Avrupa'da (Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi) marka tescili yaptırdığı ortaya çıktı. Şu sıralar Days Gone ile meşgul olan Bend Studio firmasının geliştirdiği Syphon Filter serisi, 1999 yılında ilk olarak PlayStation 1 için çıkmıştı. İkinci ve üçüncü oyunları da PlayStation 1 platformuna çıkaran Bend Studio ekibi, daha sonrasında PlayStation 2 ve PSP platformları için üç adet Syphon Filter oyunu daha geliştirdi.

Sony, Syphon Filter markasını tescilledi

Şahsen yapılan bu marka tescili ile birlikte Uncharted'a benzer bir yapıda, gizliliğe dayalı ancak Uncharted'a göre daha fazla özgürlük veren Syphon Filter oyununa hayır demezdim. Ancak diğer bir yandan PlayStation 2 klasiklerini PlayStation 4 kütüphanesine ekleyecek olan Sony, bu marka tescilini bu yüzden de yapmış olabilir. Sonuçta her şekilde bir Syphon Filter oyununu yeni nesilde görmek beni heyecanlandırıyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2018 16:44
syphon filter efsane oyundur. Yenisi çıksa keşke ama ps1 deki gibi olsa oyun modu, görüntü iyi olsun yeter
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 14.11.2017 09:23
Syphon filter 2 nin başı. karlı dağlar. Hala telefonda emülatörle açıp oynarım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2017 17:27
T basmamış kanka. Haaa! Şimdi anladım sen rus ajanı değisin, senin klavyen bozuk! Tabii o kadar çok yazarsan olacağı buydu. Murat abi bu adama bir klavye verin sevabına. Konu ile alakalı şunu söyleyeyim, konsolda, özellikle ps ve ps2 oynamadığım oyun yok sanıyordum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 13.11.2017 14:02
Hey yavrum hey, taaa PSX zamanlarında, içinde sokak lambalarının ve camların kırıldığını o zamana dek gördüğüm ilk oyundu. Bir noktadan sonra zevkine, örümcek adamın attığı ağ misali elektrikli kablolu silahla lambaları patlatmaktan zevk alırdım. Oyun içerisinde yanlış hatırlamıyorsam yeraltında bir metro bölümü vardı, aksiyonu boldu, doyurucuydu. Güzel oyundu vesselam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2017 13:29
abi resident evil remake gibi seriyi baştan yapsalar bile satış rekoru kırar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×