System Shock'ın yeniden yapım sürümü hangi tarihte çıkacak?

System Shock'ın yeniden yapım sürümü hangi tarihte çıkacak?

Furkan Güler
Furkan Güler 27.03.2018 - 14:26
Oyuncular yeni sayılabilecek System Shock için oldukça heyecanlı

2016 yılından bu yana bir türlü oyuncuları karşısına çıkamayan System Shock'ın yeniden yapım sürümü için bu sefer 2020 yılına tarih verildi. Nightdive Studios geçtiğimiz ay projeye takımın orijinal vizyona geri dönebilmesi için ara vermişti. Larry Kuperman'a göre stüdyo oyun için doğru frekansta değildi ve bunu düzeltmek için zamana ihtiyaçları vardı.

System Shock Remake en iyi ihtimalle 2020'de yayınlanacak

Niyetlerinin System Shock'ın tam söz verdikleri şekilde yayınlanması olduğunu dile getiren Kuperman bunun için olabildiğince hızlı çalıştıklarını, oyunun 2020 yılında piyasaya sürülebileceğini söyledi.

İlk olarak 2016 yılında projeye başlayan şirketin, zaman içinde oyunun yapımında farklı ve karmaşık yerlere kaydıkları, bundan dolayı ise kötü bir şey olmasa da oyunun orijinaline sadık olmadığını bu yüzden de orijinal fikre dönmek için zamana ve yeniden çalışmaya ihtiyaçları olduğu belirtildi. 1994 yapımı aksiyon oyununun yeniden yapılması için 2016 yılında açılan hesabına 21,000 destekçiden 1.3 milyon dolar para yatırılmıştı ki, bu hedeflenen rakam olan 900,000 doları geçmişti. Bakalım 2020 yılında herhangi bir sürprizle karşılaşmadan sonunda System Shock'ın yeniden yapım sürümünü oynayabilecek miyiz?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 03:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×