Tekken 5 Playstation'a doğru hızla yol alıyor

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Tekken 5 Playstation'a doğru hızla yol alıyor
Tekken 5 Playstation'a doğru hızla yol alıyor. Famitsu Weekly dergisinde aldığımız son dedikodulara göre oyun sadece Playstation 2 için çıkacakmış. Ayrıca her zamanki gibi arcade modu, customisation modu ve yeni single player modu sunacakmış.

Tabi bu single player moduyla ilgili haberler daha sonra yayınlanacak. Fakat bu customisation modu karakterlerin terzisi olacağımız anlamına geliyormuş. Yani karakterin giyiminden onun şekline kadar her şeyi çeşitli aksesuarlarla biz şekillendirecekmişiz.

Namco oyunun online seçenekleri hakkında bir şey söylemedi henüz. Oyunun öncelikle arcade'lere çıkmasını bekleyeceğiz. Daha sonra Ps2 online ile ilgili bir gelişme olursa söyleyebiliriz.

Ayrıca şu sıralar Namco Hometek Başkan yardımcısı birkaç gün önce oyunun Gamecube ve Xbox konsollarına da çıkacağıyla ilgili dedikoduların asılsız olduğunu söyledi ve bu oyunun Playstation'a özel bir oyun olduğunu vurguladı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 16:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tekken 5 Playstation'a doğru hızla yol alıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×