Tekken Mobile'da 100 adet karakter bulunabilir

Tekken Mobile'da 100 adet karakter bulunabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 23.08.2017 - 14:24
Tekken'in yeni mobil oyununda karaktere doyacağız.
Tekken 7 ile başarılı satış rakamlarına ulaşan Bandai Namco, Tekken Mobile'ı piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Hali hazırda demo sürümü Kanada bölgesi için çıkan Tekken Mobile'da söylenenlere göre 100 adet karakter bulunabilir. Oyunun yönetmeni Landon Nguyen, Gamescom'da yaptığı açıklamada Tekken Mobile tam sürüme geçtiğinde 100 adet karakteri oynanabilir bir halde oyunculara sunmak istediklerini açıkladı.

Tekken Mobile'da 100 adet karakter bulunabilir
Oynanış mekanikleri tarafında oldukça sıkı çalıştıklarını söyleyen Nguyen bu haberi Tekken 7 oyuncularını biraz üzebilir. Keza bu bilgi doğru olursa Tekken Mobile'da, Tekken 7'nin iki katından daha fazla karakter ile oynayabileceğiz. Tekken evreninde yer alan tüm karakterleri oyuna eklemek istediklerini söyleyen geliştirici, oyuncuların çeşitlilik konusunda doyurulmasına inanıyır. Ancak oyunda çok fazla karakterin olması, dövüşçüler arasındaki güç dengesini biraz bozabilir.

Çünkü 100 adet dövüşçüyü dengelemek geliştiricilere için oldukça büyük bir iş yükü getirebilir. Eğer Tekken Mobile'ı önceden denemek istiyorsanız, buradan ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Oyunun çıkış tarihi şimdilik belli değil ancak geliştirici ekip oyunu App Store ve Google Play üzerinden yayınlayacaklarını belirtti.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 16:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
C0MM4ND3R
C0MM4ND3R 23.08.2017 20:14
Mobilde dandik dövüş oyunları gibi olacaktır?. Ümide gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 15:33
Ben oynamaya başlamadana kesin patates bir şey olacak dedim ama bi baktım Tekken 6 kalitesinde Kazuya ile pata küte dalıyorum ahanda tamam dedim :) Ve evet karakter sayısı bol lakin para kazanıp açmak gerekiyor..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×