Telikeli sular altına bulandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Telikeli sular altına bulandı
Sonalysts firmasının denizaltı simülasyonu, Dangerous Waters gold olarak açıklandı. Gerçekçiliğin ön planda tutulduğu oyunda, modern denizaltı araçları ile birlikte 270 farklı savaş birimini kullanacağız. Çizgisel bir hikaye izlemeyecek olan oyunda vereceğimiz kararlar bir sonraki adımımızı etkileyecek. 2 CD olarak hazırlanan oyunun önüzdeki haftalarda piyasada olması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Telikeli sular altına bulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×