Telltale Game of Thrones oyunu yapıyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.12.2013 - 04:01
VGX'in en önemli haberi
VGX'te açıklanan en büyük sürprizlerden bir tanesi kuşkusuz bu: Telltale'in geliştirdiği yeni bir Game of Thrones oyunu. Telltale'in Walking Dead de gösterdiği duygusal hikâye anlatımı, kompleks karakterler yazma yetisi ve detaylı dünya inşasının Westeros'a muhteşem uyacağını düşünenler sadece biz olamayız değil mi? Maalesef oyun hakkında elimizde çok detay yok, fakat Telltale'in klasik hikâye yapısını GoT evrenine ait savaş sahneleri ile birleştireceğini, bir de 2014'te çıkacağını biliyoruz. Bir de Telltale'in başlarını kaşıyacak vakitleri olduğunu pek sanmadığımızı. Walking Dead Sezon 2, Wolf Among Us, Tales from the Borderlands ve Game of Thrones. Yakında tüm endüstri Telltale'in oyunlarıyla dolacak ve sanırım biz hiç şikayetçi olmayacağız!

Telltale Game of Thrones oyunu yapıyor!
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Telltale Game of Thrones oyunu yapıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×