TERA Online'ın konsollara geleceği tarih en sonunda belli oldu

TERA Online'ın konsollara geleceği tarih en sonunda belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 27.03.2018 - 13:29
Konsollara başka bir MMORPG daha geliyor.

Global anlamda milyonlarca oyuncuya hitap eden TERA Online, geride bıraktığımız aylarda konsollar için portlanmaya başlanmıştı. Geliştirici ekip çalışmalarının sonuna geldi ve oyunun konsola geleceği tarihi açıkladı. PlayStation 4 ve Xbox One'a geleceği belirtilen TERA Online, 3 Nisan tarihinde konsollarda ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Eski nesil konsollara göre sekizinci jenerasyon konsolların da artık PC gibi oynaması ücretsiz oyunlara ev sahipliği yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu oyunların da PC'de kendini kanıtlamış olmasından dolayı sadece başarılı oyunların konsola gelmesi, platformun kalite seviyesini de yükseltiyor.

TERA Online, uzun bir aradan sonra konsol platformlarına geliyor

Diğer bir yandan TERA'nın güncel hali mi? Yoksa konsollara göre uyarlanmış hali mi oyuncuların karşısına çıkacak belli değil. Ancak oyuncular, TERA'nın daha sadeleştirilmiş bir halinin konsollara geleceğini tahmin ediyor. Ayrıca geliştiricilerin neden TERA'yı Nintendo Switch'e de getirmediği merak ediliyor. Keza Nintendo Switch'in oyun satma potansiyeli şuanda Xbox One'dan daha yüksek durumda. Belki de geliştiriciler ilerleyen dönemlerde oyunu Nintendo Switch platformuna da getirirler.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2018 14:18
güzelde konsolda MMORPG oynamak ? ne bileyim garip geldi bana,bir ara blade and soul,aion falanda gelecek diyorlardı ama sanırım tera ilk olacak bunlar içinde
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2018 16:16
Final fantasy gayet guzel oynaniyor ps4te bir mmorpg olarak.neverwinterde keza oyle fakat neverwinter pek acmadi beni tera kesinlikle iyi olacaktir diye dusunuyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2018 13:34
vay güzele benziyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×