TERA'ya gelen yeni sınıfın ismini siz seçin

TERA'ya gelen yeni sınıfın ismini siz seçin

Hürcan Köse
Hürcan Köse 2.03.2017 - 09:58
Anket başladı
Dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuya sahip olan Tera'ya ana silahı mızrak olan yeni bir sınıf ekleniyor. Oyuncu kitlesi ile sürekli iletişim halinde olan, veya en azından öyle olduklarını belirten En Masse Entertainment Tera forumlarına açılan yeni bir gönderi ile bu yeni sınıfın ismini belirlemeye çalışıyor.

TERA'ya gelen yeni sınıfın ismini siz seçin
Normalde olabilen en iyi seçeneği seçip sınıfları adlandıran firma bu kez oyuncuların istekleri karşısında kararsız kalıp topu direkt olarak Tera topluluğuna attı. Elimizde beş yeni isim var ve Tera forumlarında ilgili konuya gittiğinizde oyunuzu verip yeni sınıfın ismi için katkıda bulunabilirsiniz. Verilen isimler şöyle:

- Paragon
- Moondancer
- Sentinel
- Valkyrie
- Glaivedancer

Şahsen tercihimi Glaivedancer'dan yana yapacağım. Eğer siz de fikrinizi belirtmek ve oyunuzu kullanmak isterseniz bu linke tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Oy kullanabilmek için bir üyeliğinizin olması da gerekiyor.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efrasiyab
Efrasiyab 3.03.2017 05:16
Ana silahı mızrak olan yeni bir sınıf ekleniyor.. Büyük ihtimal berserker ve slayer arası birşey olacak. Ee farkı ne? Irkların ve sınıfların çoğaltılması güzel bir şey ama bununla beraber gözle görülür birde ortaya fark koymanız gerekir. Tera yapımcıları yeni ırklar ve sınıflar eklemek yerine, elinde olanları geliştirip güzelleştirmesi bence daha güzel bir strateji olurdu. Çünkü Tera gerçekten oynanmayı sonuna kadar hakeden çok kaliteli bir F2P oyunu. SaygılarımLa..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2017 02:16
moon zaten ismi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2017 19:45
15 temmuz sehitler class olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
manson
manson 2.03.2017 14:49
Benimde gözüm ilk glaivedancer a gitti :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2017 13:05
valkri güzelmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×