Test Drive Unlimited videosu

Anıl İşal
Anıl İşal 3.06.2010 - 12:31
Test Drive Unlimited videosu
Atari yapımcılığını Eden Studios’un üstlendiği Test Drive Unlimited için yeni bir video yayınladı. Xbox 360, PC ve PS 2 için hazırlanan oyunun videosunda, yapımda kullanma şansına sahip olacağımız araçlardan biri olan Maserati gözler önüne seriliyor. 42MB boyutundaki dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.

Hawaii adasında geçen oyunda Aston Martin, Pagan, MCLaren, Koenigsegg ve Lamborgini gibi bir çok aracı kullanabileceğiz. Test Drive Unlimited çıkış tarihi olarak ise 2006 sonbaharı gösteriliyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 18:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Test Drive Unlimited videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×