The Adventure Company E3 fuarında da var!!!

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
The Adventure Company'nin oyun
The Adventure Company'nin oyunlarının bir macera düşkünü için gerçekten de bulunmaz bir cevher olduğunu siz de benim gibi düşünüyorsanız, buyurun E3'e! Yine aynı firmadan gelen Journey to the Centre of the Earth'ın ardından bu kez Ay'ın merkezine seyahate geçiyoruz. Journey of the Centre of the Moon, The Adventure Company ile birlikte onların yeni partneri Kheops Studio'dan geliyor ve hayli sağlam olacağını düşünüyorum. Bu ikilinin geçen sene içerisinde piyasa sundukları Return to the Mysterious Island' da gördük ki Kheops Studio, The Adventure Company'nin oyunlarına(ne uzun ismi varmış!!) inanılmaz bir katkı yapıyor ve onların sıradan çizgilerini sıradanlıktan çıkarıyor. Henüz ekran görüntüsü yayınlanmamış olan oyunda Michel Ardan adlı bir karakter ile Ay'ın merkezine seyahate çıkıp güzel bir serüven yaşayacağız. Oyun sadece PC için yapılmakta.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 23:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Adventure Company E3 fuarında da var!!!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×