The Ball'ın demosu yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 11:49
Bu top, başka top
Teotl Studios, Unreal Engine 3 kullanılarak geliştirilen tek kişilik aksiyon bulmaca oyunu The Ball'un oynanabilir bir demosunu indirilmeye sundu. 491 MB büyüklüğündeki demo dosyasını indirmek için buraya tıklayın. Demoda, oyunun survival modundan bazı bölümler yer alıyor. The Ball, 26 Ekim'den itibaren satışa sunulmuştu ve şu an Steam, Impulse, Gamersgate ve D2D gibi kaynaklardan PC için satın alınabiliyor.

The Ball'ın demosu yayımlandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Ball'ın demosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×