The Crew'ın Speed Live güncellemesi geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 17.02.2015 - 11:44
Oyun biraz daha canlanacak gibi
The Crew bugün yeni bir güncelleme aldı, Speed Live ismindeki güncelleme ile birlikte oyuna Eliminator adında yeni bir PvP Modu ekleniyor. 10 Yeni yarış ekleyecek olan bu modda 8 oyuncuya kadar destek veriliyor. Eliminator modunda her yarışçı birden fazla canla oyuna başlıyor ve zaman doldukça sonuncu olan oyuncu bir can kaybediyor, bu şekilde bütün canlarını tüketen oyuncular elenmiş oluyor.

Ayrıca yeni güncelleme ile birlikte oyuna 3 yeni araç ekleniyor, bunlar; Saleen S7 Twin-Turbo, Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Series ve de Alfa Rome 4C olarak belirlenmiş. Season Pass sahiplerinin ücretsiz alacağı güncellemeye, aksi takdirde 6.99$'a sahip olabilirsiniz.

İşte Speed Live için yayımlanan fragman:

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2015 20:47
son yıllarda çıkan NFS oyunlarının yanında nur niğmettir bu oyun... Sadece haritası bile oyunun star olmasına yeter. Son güncelleme ile gelen iyileştirmeler çok hissedilir ve güzel olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Crew'ın Speed Live güncellemesi geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×