The Elder Scrolls 5?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 10:22
O büyülü topraklara olan hasretimiz sona erecek mi?
Bethesda tarafından geliştirilen The Elder Scrolls serisi, milyonlarca oyuncunun kalbinde taht kurmuştu. Son çıkan Oblivion da özellikle muhteşem haritasıyla göz doldurmuştu. Uzun zamandır da 5 numaralı oyun bekleniyor.

The Elder Scrolls 5?
Bethesda'nın önemli yapımcılarından Todd Howard, yeni bir oyunun varlığından söz etti. Bilindiği gibi Bethesda, son dönemde Fallout 3 ile boy göstermişti. Şu an yeni oyunlar da yolda, ama Bethesda'nın geri kalan takımı, 2 yıldır gizli bir oyun üzerinde çalışıyor. Ne olduğu belirtilmiyor, ama işaretler yeni bir The Elder Scrolls oyununu gösteriyor.

Howard, yakın zamanda bu oyunun duyurulacağını belirtiyor. Ne dersiniz, Gamescom'da 5 numaralı oyun duyurulur mu?

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Elder Scrolls 5?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×