The Flash filmi taciz suçlamaları sebebiyle tehlikeye girdi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.04.2022 - 11:41
Çekilmesi, gösterime girmesi adeta bir yılan hikayesine dönüşen The Flash filmi, bu sefer de taciz iddiaları sebebiyle tehlikeye girdi.

The Flash filmi DC sinematik evreninin en önemli virajlarından birisi olacak ve bu filme olan beklenti de bildiğiniz gibi bir hayli büyük. Fakat hem çekim döneminde yaşanan aksaklıklar hem de gösterim tarihinin sürekli ileri atılması ile yılan hikayesine dönüşen The Flash filmi, bu sefer de Ezra Miller'ın yaşadığı taciz suçlamaları ile tehlikeye girmişe benziyor. Warner Bros başta The Flash olmak üzere oyuncunun yer aldığı tüm projeleri durdurabilir.

The Flash filmi taciz suçlamaları sebebiyle tehlikeye girdi

The Flash filmi taciz suçlamaları sebebiyle tehlikeye girdi

29 yaşındaki Ezra Miller, geçtiğimiz günlerde Hawaii'de bir barda yaşanan olaylar sebebiyle tutuklanmış ve tacizle suçlanmıştı. oradakilere saldırdığı ve küfürler ettiği belirtilen Miller için tutuklama yapılsa da sonrasında kefalet ile serbest kaldığı açıklanmıştı.

İşte Rolling Stone'un haberine göre bu olaydan sonra acil bir şekilde toplanan Warner Bros yetkilileri oyuncunun firmadaki geleceği hakkında görüşmüş. Gelen haberlere göre bu acil toplantıda ünlü oyuncunun yer aldığı tüm projeleri durdurma kararının alındığı belirtiliyor. Şu sıralar Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları filmi ile gündemde olan oyuncunun en büyük projelerinden birisi de The Flash olarak gözüküyor.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2022 17:44
Bu adama hiç ısınamamıştım arkadaş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2022 12:09
Tırt bi film daha zaten. Olmasa da olur. Hele Ezra hiç olmasa daha iyi.
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2022 16:55
Kendi fikrimi söylüyorum arkadaş ne meyillisiniz toksisiteye. Ezra'nın ne tipi ne filmdeki karakteri benziyor Justice League'te Çizgi Roman Flash'ına. Ayrıca trailerdan film 3 aşağı 5 yukarı belli oluyor. Bi de hesap veriyorum size adamlara bak.
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2022 17:09
Tırt olan bişey varsa o da sensin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2022 22:27
Ezra Miller çok kötü bir oyuncu. Rol yapmayı hiç beceremiyor. Flash e de hiç yakışmıyor. Bu film zaten başlı başına içine edilen DC Univers i sıvama harekatı o kadar. Olmasa da olur hatta daha iyi olur.
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2022 16:01
Ezra Miller ı ne kadar tanıyosun da adamın oyunculuğuna kötü diyorsun? Bayılıyorum enin gibi tiplere. Bu arada filme gerek yok. Zaten dizisi var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2022 19:23
Dizideki eleman daha iyi ve o dizinin kahrını yıllardır çekiyor, umarım filmde de onu oynatırlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2022 17:08
WB un da Flash filmini çekesi yok galiba. Hep bir bahane ile filmi ötelemeye çalışıyolar. Önceki bahaneleri bitti, şimdi de oyuncu için tacizci diyerek filmi durdurma peşinde. Arkadaş istemiyosanız çıkın filmi iptal ettik deyin. Ne kastını 5 senedir ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Flash filmi taciz suçlamaları sebebiyle tehlikeye girdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×